chrome_reader_mode پلن خودروچی کال
این خدمت به عنوان خاصترین سبک مشاوره خرید خودرو در کشور شناخته می شود. ابتدا شما فرم مخصوص را پر می کنید و با تعیین زمان مناسب، کارشناسان خودروچی با شما تماس می گیرند و مشاوره شما به صورت صوتی برقرار می شود. در این سرویس شما می توانید بهترین مشاوره را دریافت کنید و همچنین سوالات فنی و مارکتینگی خود را از مشاوران اسب بخار بپرسید.


اطلاعات تماس
face
mail
phone
access_time
اطلاعات مشاوره
attach_money
merge_type
data_usage
wb_sunny
location_on
کشور سازنده
toc
اولویت ها
directions_car
کلاس بدنه
local_gas_station
کارکرد
open_with
ابعاد بدنه
description
توضیحات
قوانین و توضیحات
gavel
- مسئولیت پر کردن صحیح و دقیق تمام فیلد ها بر عهده شما بوده و در صورت وجود نقص در این فرم از ارائه پاسخ به شما معذوریم.
- هزینه ای جهت مشاوره آنلاین خرید خودرو در ادامه مراحل ثبت اطلاعات از شما درخواست می شود که مبلغ آن، در انتهای فرم درج شده است. بدیهی است در صورت عدم پرداخت این هزینه اطلاعات شما در سیستم درج نمی شود.
- کارشناسان ما به صورت فردی بر روی اطلاعات شما وقت گذاشته و پاسخی متناسب با نیاز شما ارائه می دهند پس استفاده از این سیستم به معنای اعتماد شما به کارشناسان اسب بخار است.
- تمام قسمت های این فرم باید با حروف فارسی نوشته شود و در صورت وجود هرگونه کلمه غیر ضروری با حروف انگلیسی فرم شما بدون پاسخ خواهد ماند.
- در صورت رعایت نکردن هر یک از قوانین بالا هزینه دریافت شده امکان عودت وجه وجود ندارد. پس در ارسال اطلاعات خود دقت فرمایید.
- مشاوره شما تا 72 ساعت به پست الکترونیک شما ارسال می شود. لذا در وارد کردن آدرس دقیق ایمیل خود دقت کنید. همچنین در صورت عدم ارسال ایمیل میتوانید از طریق صفحه پاسخ جهت دریافت پاسخ خود اقدام نمایید.
check